Saat Yükleniyor...
AMERİKAN FİLMLERİ GERÇEK OLDU
Tarih : 2016.01.22  17:58:46
Alanya Saadet Partisin'den Hüseyin Sarıca Uyardı : "Yanlışın bedelini hep beraber ödememek için bu milleti uyandırmak mecburiyetindeyiz"

Alanya Saadet Partisi ilçe teşkilatı başkan yardımcısı Hüseyin Sarıca uyardı : "Yanlışın bedelini hep beraber ödememek için bu milleti uyandırmak mecburiyetindeyiz"

İnancımızın emrettiği ve tarihimizin bize öğretmiş olduğu dost olmamız gereken bütün ülkelerle düşman, sakınmak, dikkat etmemiz gereken bütün ülkelerle ise dost olduk. “Nasıl olur ki biri, elinde Müslüman kanı  bulaşmış olan bir İsrail ile dost olduğumuzu söyleyebilir, İsrail’e mecbur olduğumuzu söyleyebilir. Bu ülke ne zaman kurtulur biliyor musunuz? İsrail’e mecbur olduğumuzu söyleyecek insanlara mecbur olmadığımız zaman Türkiye kurtulacak.  İran bizim dostumuz mu düşmanımız mı, İsrail bizim dostumuz mu, düşmanız mı, Amerika bizim dostumuz düşmanımız mı? 10 yıl içersinde aynı ülkeyle 10 kere dost, 10 kere düşman olduk. Böyle bir dış politika olabilir mi?, Bugün İran’a hakaret edenler  Amerika’yı görmezlikten geliyorlar. İran’a Şia diye hakaret edenler herhalde Amerika’nIn sunni olduğunu sanıyorlar. Biz tarihin bize öğrettiklerinin bilinci ile komşularımızla ve dünyanın bütün ülkeleri ile nasıl ilişki kurmamız gerektiğini bilmeliyiz. Ve ona göre hareket etmeliyiz. Bu yanlışın bedelini hep beraber ödememek için bu milleti uyandırmak mecburiyetindeyiz.”

 “AMERİKAN FİLMLERİ GERÇEK OLDU”

 “Eskiden Amerikan filmlerinde izlemiş olduğumuz sahneleri önce İstanbul sokaklarında yaşadık, gördük, sonra Ankara’da yaşadık, sonra Antalya da ,İlçelerde ve köylerimizde izlemeye başladık. İşte 31 Aralıkta açıklanan resmi rakamlara göre, eşi, kardeşi, babası tarafından öldürülen kadın sayısı 303 kişidir. Yani birinci derece yakını tarafından öldürülmüş bu kadınlarımız. Ülkemizde sadece bir yılda intihara teşebbüs eden kişi sayısı 50 bin ile 70 bin arası, bunlardan 3 bin ile 5 bin insan ise hayatını kaybetmektedir. Bunların neden intihar ettiği araştırıldığında ise iki sebep ortaya çıkmaktadır. Birincisi ekonomik sıkıntı ve ikincisi namus meselesidir. Millet olarak ülke olarak cinnet geçiriyoruz. Ne hale geldik”

MATEMATİK KONUŞUYORUZ
“Ülkemizde 6 yıl içerisinde 116 bin insan bankaya borcunu ödeyemediği için ceza evine girmiş. Şuanda hacze düşmüş kişi sayısı 3 milyon 800 bindir. Sadece ev kredisi, araba kredisi ve bireysel kredi borcu olan bankaya toplam borçlu sayısı 28 milyon kişidir. Ticari krediyi de eklerseniz bu rakam 48 milyonun üzerine çıkıyor. Dünyanın en muhteşem özelliklerine, güzellikleri ve zenginliklerine sahip olan ülkemizde insanlarsizlik ve borçtan kıvranır hale gelmiştir”

 

ALANYA SAADET PARTİSİ

Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak