Saat Yükleniyor...
12 ŞÜPHELİ ŞAHIS
Tarih : 2016.01.26  13:53:24
Manavgat İlçesinde Meydana Gelen Çeşitli Olaylarda 12 Şüpheli Şahıs Yakalandı

Manavgat İlçesinde 06-14 Ocak tarihleri arasında meydana gelen iş yerinden hırsızlık, bisiklet hırsızlığı, fuhuş yapmak ve fuhuşa aracılık ve yer temin etmek olaylarıyla ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda;

 

Aşağı Pazarcı Mahallesi, Atatürk Caddesinde bulunan bir işyerinden hırsızlık yapan V.P. isimli şüpheli şahıs yakalanmış ve sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

Çağlayan Mahallesinde meydana gelen bisiklet hırsızlığı olayı ile ilgili yapılan çalışmada ise Y.K. isimli şahıs, yakalanmış ve sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

 

Ayrıca bir ikamette fuhuş yapıldığının tespiti üzerine yapılan çalışmada fuhuş yaptığı tespit edilen H.U, H.T, H.T, D.İ.D ve N.R isimli şahıslar ile bu şahıslara fuhuş için yer temini ve aracılık eden M.T, C.S isimli şahıslar ile birlikte toplam 10 şahıs yakalanmış ,yakalanan şahıslar ile ilgili gerekli adli ve idari işlemler yapıldı.

Alanya Asayiş
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak