Saat Yükleniyor...
Turizmciye terör eğitimi
Tarih : 2016.03.16  13:45:17
Alanya Kaymakamlığından Turizmcilere Terörle Mücadele Kapsamında Eğitim

Alanya Kaymakamlığı tarafından düzenlenecek olan ”Terörle Mücadele” kapsamında Turizmciler, eğitim verilecek.

Antalya Valiliğinin talimatları doğrultusunda, Alanya Kaymakamlığı tarafından düzenlenecek olan ”Terörle Mücadele” kapsamında Turizmciler, Sivil Toplum Kuruluşları, tur operatörleri ile tur rehberlerine eğitim verilecek.
Antalya Valiliğinin talimatları, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün talepleri kapsamında turizm bölgelerine ziyaretçi kafilesi getiren tur operatörleri ile tur rehberlerine yönelik terörizmle mücadele kapsamında eğitim verilmesi kararlaştırıldı.
TERÖRLE MÜCADELE DERSİ 15 MART SALI GÜNÜ BAŞLIYOR
Alanya Kaymakamlığı, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleşecek olan, ilçemizde faaliyet gösteren tur operatörlerine ve tur rehberleri ile birlikte sektörün diğer temsilcilerine, ”Terör Olaylarına Müdahale Şekli, Şüpheli Paket ve Alınması Gereken Tedbirler” konulu eğitim verilmeye başlanacak.
Eğitimler, 15.03.2016 Salı (Yarın) günü 09.00 – 10.45 ile 14.00 – 15.45 saatleri arasında Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Konferans Salonunda gerçekleşecek.
BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DEVEM EDECEK
Öte yandan Alanya Kaymakamlığınca Turizm sezonu süresince Alanya’daki Turizmciler, Sivil Toplum Kuruluşları Tur operatörleri ile tur rehberlerine ve Özel Güvelik birimlerine yönelik periyotlar halinde bilgilendirme toplantıları yapılmaya devam edilecek.

Alanya Asayiş
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak