Saat Yükleniyor...
Ceylan Tanrıseven; Yaşlılar baş tacımızdır
Tarih : 2016.11.15  17:24:58
Ceylan Tanrıseven ve Alanya Gönüllüleri, Alanya Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

CEYLAN TANRISEVEN “YAŞLILAR BİZİM BAŞIMIZIN TACIDIR”
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in eşi Ceylan Tanrıseven ve Alanya Gönüllüleri, Alanya Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Alanya Gönüllüleri, yapmış oldukları ziyarette, huzurevi sakinlerinin hem gönlünü, hem hayır duasını aldı. Huzurevi sakinleri ile yakından ilgilenen Ceylan Tanrıseven, Huzurevi sakinleri ile bol bol sohbet ederek, “Sizler bizim her zaman baş tacımızsınız” dedi.
CEYLAN TANRISEVEN “ALLAH YAŞLILARIMIZI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”
Ceylan Tanrıseven yapmış olduğu değerlendirmede şunları kaydetti; “Zaman zaman huzurevi sakinlerini ziyaret ederek sorunları ile yakından ilgilenmeye çalışıyoruz. Kaymakam Bey, yaşlılarımızın Huzurevi’nde huzurlu bir hayat sürdürmeleri için elinden gelen gayreti gösteriyor. Yaşlılar bizim başımızın tacıdır. Allah yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin.”
ZİYARET EDENLERDEN DUACIYIZ
Alanya Gönüllülerinin ziyaretinden dolayı memnun olduklarını dile getiren Huzurevi sakinleri, “Ziyaretlerinden dolayı çok mutlu olduk. Kaymakam Beyde bizleri hiç yalnız bırakmıyor, sürekli bizleri ziyaret ederek halimizi hatırımızı soruyor. Ziyaret edenlerden duacıyız” dediler.

Sivil Toplum
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak