Saat Yükleniyor...
Şahin; “Tarihi Fırsat”
Tarih : 2016.11.29  15:37:13
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası aylık olağan meclis toplantısı ve müşterek komiteler toplantısı yapıldı. Başkan Şahin toplantılarda biten ve devam eden faaliyetler konusunda üyeleri bilgilendirdi. Şahin, konuşmasında Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Alanya’ya yapacağı ziyarete de dikkat çekti.

Başkan Şahin toplantılarda biten ve devam eden faaliyetler konusunda üyeleri bilgilendirdi. Şahin, konuşmasında Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Alanya’ya yapacağı ziyarete de dikkat çekti.

ŞAHİN; “TARİHİ FIRSAT”
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov’un Alanya’ya yapacağı ziyareti “Tarihi bir fırsat” olarak değerlendiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “ Bu ziyareti daha doğrusu bu fırsatı çok iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Her haliyle Alanya adına müthiş bir tanıtım olacak. Bizler de hazırlığımızı yaptık. Rus vatandaşlarının ülkemize nüfus cüzdanı ile girmesi konusunu bu ziyarette tekrar gündeme taşıyacağız. Daha önce Moskova Fuarı’nda dile getirdiğim bu öneri Rus basınından da büyük destek görmüştü. Bu tarihi ziyareti planlayan Alanya’mızın Gururu Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’na bir kez daha şükranlarımı sunuyorum. Alanya adına yürütülen ve yürütülmekte olan tüm projelerde onun liderliği ön plana çıkıyor. Böyle bir hizmet adamına sahip olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu tarif edemiyorum” diye konuştu.

Meclis toplantısında geride bırakılan 1 ayın değerlendirmesini yapan Şahin, müşterek komiteler toplantısında da son 6 ay başta olmak üzere 3,5 yıldır yürütülen çok sayıda projeyi üyelerle paylaştı.

ŞAHİN, “MECLİS, KOMİTE VE TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM”
Eğitimden tarıma, tarımdan sosyal alanda yapılan çalışmalara, turizmden tanıtıma ve üye odaklı projelere kadar üyelere anlatan Şahin, “ Ne çalışma yaptıysak üyelerimizin desteği ve teveccühü sayesinde yaptık. Onlar arkamızda olduğu sürece sorumluluk almaktan da gövdemizi taşın altına koymaktan da kaçmadık, kaçmayacağız. Bu manada hepinize, tüm üyelerimize teşekkürü bir borç biliyoruz” dedi.

Alanya Ekonomi
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak