Saat Yükleniyor...
Alanya Sunprıme Otelleri Türkiye’nin Gururu Oldu
Tarih : 2016.12.01  12:34:37
İsveç’in başkenti Stokholm’de26 Kasım 2016 tarihinde Thomas Cook tarafından düzenlenen ödül töreninde kalite performans değerlendirmesinde dünyadaki tüm Sunprime otelleri arasında Türkiye’den iki otel ikinci ve üçüncü oldular

Cimrin Turizm ve İnşaat Şirketi’ne ait Sunprime C-Lounge Hotel tüm Sunprime’lar arasında az farkla ikinci olurken Güçlü Turizm İşletmecilik’e ait Sunprime Alanya Beach de üçüncülük ödülünü aldı. Birinci olan tesis ise Güney Kıbrıs’dakiSunprimeAyia Napa oldu.

Sunprime, Thomas Cook’un önemli konsept ve markalarından birisi. Kalite performans puanı yıl boyunca Sunprime otellerinde konaklayan misafirlerle yapılan detaylı bir anketin neticesinde oluşuyor ve sıralama buna göre yapılıyor. Türkiye ve Türk turizmcileri açısından son derece zorlu geçen bir sezonun ardından iki Türk otelinin Yunanistan ve İspanya’da bulunan birçok Sunprime otelini geride bırakarak misafirlerini memnun etmede gösterdikleri başarı ve özveri Thomas Cook yöneticileri tarafından da övgü ve minnettarlıkla karşılandı. Türk turizmcilerinin her koşulda misafir memnuniyetine vermiş oldukları önem bir kez daha tescillenmiş oldu.
‘ANKETLERLE BELİRLENİYOR’
Konuyla ilgili açıklama yapan Sunprime C-Lounge Hotel Genel Müdürü Şükrü Cimrin, “Yıl boyunca kalite ve performansa göre misafir anketleri yapılıyor. Ciddi bir algoritması var. Böylesine zorsezonda birçok İspanyol otelini ve Akdeniz çanağındaki diğer Sunprime otellerini geride bırakmak bizler için son derece sevindirici ve motive edici” dedi.
‘2017 İÇİN UMUT VERİYOR’
Sunprime Alanya Beach Genel Koordinatörü Ekrem Curnal ise “Misafir memnuniyetini Türkiye turizminin içinde bulunduğu şartlara rağmen en üst düzeyde tutarak bu ödülleri almak ve dünyadaki diğer Sunprime Otelleri arasında ilk 3’e girmiş olmak bizim için gurur verici. Bizlere katkıda bulunan ve çalışan arkadaşlara çok teşekkür etmek istiyorum. 2017 sezonu içinde umut verici oldu. İnşallah önümüzdeki yıllarda da özellikle servis kalitesinde üst sıralarda olacağız” dedi.

Alanya Turizm
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak