Saat Yükleniyor...
Altso, Asmmmo'nın Konuğu Oldu
Tarih : 2016.12.06  16:31:05
Alanya Serbest muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası bugün Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu'nu misafir etti.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve ASMMMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu söz konusu buluşmada işbirliği konularını da masaya yatırdılar.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ASMMMO'sı ile çok güzel bir dialog içinde olduklarını ve bu dialoğun Alanya'ya hizmet noktasında artarak devam edeceğini dile getirdi. Son ekonomik gelişmelerin de değerlendirildiği toplantıda, Başkan Şahin, "Muhasebeciler bizim üyelerimizin gizli kahramanlarıdır. Çok önemli görevleri bulunmaktadır. Ülkemize de çok önemli katkısı olan bir meslektir. Bu nedenle sayın Kerim Gökçeoğlu ile şehrin menfaatleri konularında işbirliği yapıyor olmaktan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Ben buradan tüm muhasebeci ve mali müşavir arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

GÖKÇEOĞLU; "ŞAHİN'İN BAŞARILI ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR"

ALTSO Başkan ve yönetimini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren ASMMMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu da, "Sayın Mehmet Şahin'in şehrimize önemli katkılar yaptığını görüyor ve bundan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Hizmet noktasında biz de üzerimize düşeni yapacağımızı sayın başkanımıza iletti. Zaten ALTSO ile ilişkilerimiz gayet iyi. Bu işbirliğinin şehre katkı yapacağını düşünüyorum" dedi

Alanya Ekonomi
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak