Saat Yükleniyor...
Halcilerden Şahin’e Teşekkür
Tarih : 2016.12.07  12:42:23
Alanya Hal sektör temsilcileri bugün ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i ziyaret ederek 10 Aralık Cumartesi günü temelleri atılacak olan “Yeni Hal” projesine katkıları nedeniyle teşekkür ettiler. Şahin’in sürecin başından bu yana sektör temsilcilerine önderlik yaptığını ve onların haklarını savunduğunu dile getiren hal sektör temsilcileri,” Başkanımız Şahin’e minnettarız” dediler.

“ŞAHİN NE İSTEDİYSEK YAPTI”

Onlarca yıldır mücadelesi yapılan projede temel atma aşamasına gelinmesini memnuniyetle karşıladıklarını dile getiren halciler, yaptıkları açıklamada, “Sayın başkanımız sağolsun değeri 1 ile 1,5 milyon TL arasında değişen projeyi ücretsiz olarak şehrimize kazandırdı. Bu yetmedi dükkanlar birbirine bakan bir proje istedik. Bunu da yaptırdı. Hali büyükşehir işletsin dedik, tarihte örneği yoktu ama Mehmet Şahin başkanımız bunu da kabul ettirdi. Sundurmalar genişletilsin dendi bu isteği de yerine getirdi. Ardiye sayısı arttırılsın dedik bu da oldu. İşin doğrusu en başından beri yapılabilecek ne varsa Mehmet Şahin başkanımız yaptı. Biz kendisinden razıyız. Çok emek harcadı, hepimizden fazla sorunu göğüsledi, mücadele etti. 10 Aralık günü de temel atma törenimiz var. Öncesinde gelip kendisine teşekkür etmek istedik” dediler.

ŞAHİN;” İNŞAAT SÜRECİNİ DE TAKİP EDECEĞİZ”

Halcilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de, “Asıl ben hal sektör temsilcilerine teşekkür ederim. Ben daha önce belirlenen arazi üzerinde kurulacak yeni hal konusunda başından sonuna kadar onların desteği ile hareket ettim. Onların teveccühü ile çalıştık. Defalarca kez bir araya geldik. Onların talepleri önceliğimiz oldu. Bundan sonra da inşaat sürecini takip edeceğiz. Alanya’mıza hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

 

 

 

 

Necati ŞATANA

Alanya Ekonomi
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak