Saat Yükleniyor...
Bütün vatandaşlarımız davetli
Tarih : 2016.12.07  14:31:22
Güney, “ bütün vatandaşlarımız davetli. “

10 Aralık’ta temeli atılacak Alanya Toptancı Hali için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’ya yaptığı en büyük yatırımlardan biri olan Toptancı Hali temel atma töreni için hazırlıkların devam ettiğini söyledi. Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, hazırlıkları değerlendirmek üzere Birim Amirleri’yle bir toplantı yaptı. Toplantıya Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi bünyesinde hizmet veren tüm birimlerin katıldığı toplantıda, temel atma töreni hazırlıkları, bu esnada yapılacak çalışmalar ele alındı.
Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Alanya’nın yıllardır gündeminde olan ancak bir türlü çözülmeyen Toptancı Hal Projesi’ni Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel, 2,5 yılda çözdü. Şimdi 10 Aralık Cumartesi günü saat 11:30’da Belediye Başkanımız Menderes Türel ve Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katılımıyla bu büyük yatırımın temelini atıyoruz. 68 milyon liralık bu dev yatırım ileride yapılacak ilave tesislerle yaklaşık 100 milyon liraya mal olacak. Alanya ticareti ve özellikle tarımı için çok büyük önem arz eden bu yatırımın temel atma törenine tüm vatandaşlarımız bekliyoruz “ dedi.

Alanya Ekonomi
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak