Saat Yükleniyor...
Altso’da, Kadınlara Ebrd Programı Anlatıldı
Tarih : 2016.12.07  16:06:38
Altso’da, Kadınlara Ebrd Programı Anlatıldı

Alanyalı kadın yöneticiler, ALTSO Organizasyonunda “Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından uygulanan Kadın İşletmelerine Finansman ve Danışmanlık Desteği Programı” kapsamında bir araya geldi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen seminere konuşmacı olarak Kıdemli Pazarlama ve İletişim Uzmanı Didem İzgi katıldı.
Bölgedeki kadın girişimci ve yöneticilerin ilgi gösterdiği toplantıda kadın girişimcilerin finansal ve yönetimsel yetkinlikleri ile sosyal becerilerinin geliştirilmesine yönelik danışmanlık ve destekler konularında bilgiler verdi.

Seminerde ayrıca kadın girişimci ve yöneticilere, işletmelerini analiz ederek farklı bir bakış açısıyla gözlemleyebilecekleri, programa özel olarak geliştirilen ‘İşletme Merceği’ hakkında da detaylı bilgi verildi.
Katılımcılar da söz konusu toplantıda, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nın küçük işletme destek hizmetlerine, katılımcı bankaların sunduğu finansal ürün ve hizmetlere de erişim fırsatı yakaladılar.
Seminer boyunca katılımcı kadın girişimci ve yöneticiler, birbirleriyle tanışarak ortak bir platformda iş ağı geliştirme şansı da elde ettiği toplantının bölgemize hayırlı olması temennisinde bulunan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin de göreve geldikleri günden bu yana bölgemizde kadın girişimcilerin sayısının ve etkinliğinin artması yönündeki çabalarını hatırlattı. Şahin, kadınların ekonomide daha fazla varlıklarını hissettirebilmelerine olanak sağlamak adına gelecekte de çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini sözlerine ekledi.

Alanya Ekonomi
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak