Saat Yükleniyor...
Bulgarlar Alanya klibini sevdi
Tarih : 2016.12.13  12:04:19
Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın çalışmaları kapsamında Alanya’da çekilen ‘V Moya Um’ isimli klip Bulgarların gözdesi oldu.

Bulgaristan’ın ünlü pop sanatçıları Anelia ve Danny’nin Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) girişimleriyle Alanya’da çektiği Bulgarca klipinternet mecrasının en büyük video gösterim alanı YouTube’da 1 milyondan fazla izlendi. 2016 Haziran’da yayınlanan klip13 Aralık 2016 tarihi itibarıyla 1 milyon 98 bin izlenme sayısına ulaştı. Bulgaristan Turizm Tanıtma Müşaviri Cemal Tekkanat’ın katkılarıyla yapılan çalışma, sahillerde, tarihi alanlarda ve şehrin çarşı bölgesinde gece ve gündüz çekimleriyle yapılmıştı. 8 kişilik Bulgar ekibin ‘V Moya Um’isimli klip çalışmasının bir bölümünde Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) öğrencileri de rol almıştı. Bulgaristan’da popüler olan ünlü sanatçıların klibi TV müzik kanallarında gösterilmeye de devam ediyor. Ayrıca uluslararası 28 fuarda tanıtım yapan ve son yıllarda Bulagristan’da tanıtım faaliyetlerini arttıran ALTAV 15-17 Şubat tarihleri arasında başkent Sofya’da yapılacak olan turizm fuarına bu yıl üçüncü kez katılacak.

 

Klip YouTubeLink: https://www.youtube.com/watch?v=kIULlxy81KM

Alanya Kültür
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak