Saat Yükleniyor...
Altso Üyelerine Nefes Kredisi
Tarih : 2016.12.13  12:08:54
Altso Üyeleri TC Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş.’nin Alanya'da bulunan tüm şubelerine başvuruda bulunarak, nefes kredisinden faynalanabilecek

Altso'dan YAPILAN O AÇIKLAMA

TC Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş.’nin Alanya’mızda bulunan tüm şubelerine başvuruda bulunarak, nefes kredisinden faynalanabilecekler.

İçinde bulunduğumuz ekonomik süreçte KOBİ’lerin en büyük sorunlarından birisi de finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerinde kredi faizleridir. Bu nedenle, Ülke ekonomisinde önemli yer tutan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere TOBB, “TOBB Nefes Kredisi” adı altında TC Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş. ile bir protokol imzalamıştır. 

Bu protokolün hedef kitlesi olan odamız üyeleri, TC Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş.’nin Alanya’mızda bulunan tüm şubelerinden başvuruda bulunabilirler.   

Tüm üyelerimize önemle duyurulur.

Alanya Ekonomi
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak