Saat Yükleniyor...
SEÇİLMİŞLERİN SEÇMENE DAYATMASI
Tarih : 2014.08.02  15:44:50
Halk Seçilmişlerin Seçtiğini Seçmek Zorundadır. Asıllar Vekillerin Adayını Seçmek Mecburiyetindedir. Asılın Aday Belirleme Hakkı Yoktur

Saadet Partisi Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinde Kimseye Oy Vermeyecek Çünkü 3 Yanliş Dan Birini Tercih Edemeyiz Hiçbir Aday Milli Görüşü Temsil Edemez. Bütün Cumhurbaşkanı Adaylarını İnceledik "Bizler, Milli Görüş'ün İlke Ve Prensiplerine Uygun Olmadıkları İçin 10 Ağustos'ta Yapılacak Oylamada Hiçbir Adaya Oy Vermeyecek Ve İleride Yapacakları Muhtemel Yanlışların Sorumluluk Ve Vebaline Ortak Olmayacağız" 
Tbmm'deki Siyasi Partiler Tarafından Belirlenen Adayların Halka Zorla "Seçilmişlerin Seçmene Dayatması İle Karşı Karşıyayız. Halk Seçilmişlerin Seçtiğini Seçmek Zorundadır. Asıllar Vekillerin Adayını Seçmek Mecburiyetindedir. Asılın Aday Belirleme Hakkı Yoktur" 
Milletvekillerinin Yanı Sıra Halka Ve Sivil Toplum Kuruluşlarına Da 50-100 Bin İmza İle Aday Belirleme Hakkının Verilmesi "Bu Hakkın Halktan Esirgenmesi, Demokrasi Bakımından Kabul Edilemez Bir Durumdur. Halkın Demokratik Bir Hakkının Gaspedilmesi Anlamına Gelir

ALANYA SAADET PARTİSİ BASIN SÖZCÜSÜ LEKALEM DÜZGÜN

Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak