Saat Yükleniyor...
Litvanlara Alanya’yı tanıttı
Tarih : 2016.12.16  15:39:18
small planet, aralık-ocak sayısında litvanlara alanya’yı tanıtıyor

Yıl içinde Polonya, Finlandiya, Mısır, İngiltere, Arnavutluk, Fransa, Norveç, Almanya, İspanya, İskoçya, Afrika, Asya gibi birçok güzergaha uçuş yapan Small Planet Hava Yolları, uçak içi dergisi Small Planet güzel bir Alanya tanıtımı yaptı. Dergi, Alanya’nın tarihi, kültürü, turizmi, misafirperverliği gibi konuların yanısıra, Başkan Yücel’in bir röportajına da yer verdi.
YÜCEL, “ALANYA’NIN YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAKİ TANITIMLARINA DESTEK VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Aralık – Ocak ayı boyunca Small Planet’n tüm uçuşlarında yer alacak6 sayfalık Alanya haberleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya’nın tanıtımı ile ilgili yurt içi ve yurt dışında her türlü tanıtıma destek vermeye devam edeceğiz. Bize ayrılan sayfalar Alanya’nın tanıtımı için büyük değer taşıyor. Small Planet Hava Yolları ekibine teşekkür ederim” dedi.
Small Planet Havayolları Şirketi aynı zamanda Litvanya’nın Başkenti Vilnus’tan Gazipaşa - Alanya Havalimanı’na da haftada iki gün sefer yapıyor.

Alanya Turizm
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak