Saat Yükleniyor...
Neşe-i Muhabbet'ten anlamlı final
Tarih : 2016.12.16  16:26:28
Türk Sanat Müziği Korosu düzenleyeceği final konseri için geri sayıma başladı. Koro kurucusu Ünal Ayaz, final konserinden elde edilecek

Alanya'yı Türkiye çapında temsil eden ve tamamı gönüllülerden oluşan Neşe-i Muhabbet Türk Sanat Müziği Korosu düzenleyeceği final konseri için geri sayıma başladı. Koro kurucusu Ünal Ayaz, final konserinden elde edilecek geliri her zaman olduğu gibi ihtiyaç sahiplerine bağışlayacaklarını açıkladı.

Alanya'dan yola çıkan ve düzenledikleri konserlerin gelirlerini yardıma muhtaç ve ihtiyaç sahiplerine bağışlamaları ile tanınan Neşe-i Muhabbet Türk Sanat Müziği Korosu 21 Aralık Çarşamba akşamı Alanya Kültür Merkezinde düzenleyeceği final konseri için çalışmalarını hızlandırdı. Koro kurucusu Ünal Ayaz, gelirinin tamamının ihtiyaç sahipleri, yardım dernekleri ve burs gören öğrencilere bağışlanacağı konser öncesi Alanya halkını konsere davet etti. Ayaz, " Bundan bir kaç yıl önce TSM'yi seven ve gönül veren arkadaşlarımızla birlikte kurduğumuz Neşe-i Muhabbet TSM Koromuz şu anda Türkiye çapında tanınıyor. Konserlerimizde bugüne kadar hep sahipleri ve engellilerimize destek olduk. Konserlerimiz den elde edilen gelirlerle kimi zaman engellilerimize akülü ve tekerlekli sandalyeler aldık, kimi zamanda okumak için desteğe ihtiyacı olan evlatlarımıza maddi yardımlarda bulunduk. Bu sayede de bir çok engeli Alanya halkının destekleri ile ortadan kaldırdık. Şimdi ise 2016 yılının final konserine hazırlanıyoruz. 21 Aralık Çarşamba akşamı saat 19:30 da Alanya Kültür Merkezi sahnesinde sevenlerimiz ve yardım sevdalıları ile buluşmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 21 Aralık akşamı konserimize katılan herkes o gün için bir öğrencimize umut ışığı olacak. Bugüne dek bize desteklerini esirgemeyen Alanya halkına ekip arkadaşlarım adına teşekkür ederken Alanya halkını bu güzel konsere davet ediyorum" dedi.

Alanya Kültür
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak