Saat Yükleniyor...
Şahin’den Kampanyaya Destek
Tarih : 2016.12.28  13:59:25
Suriye'yi soğuk ve açlıktan, insanlığı utançtan kurtaralım" adlı yardım kampanyası düzenleyen Alanya Dayanışma Platformuna bir destek de ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’den geldi. Şahin, kendisini ziyaret eden ALPAD yöneticilerine “ALTSO ailesi olarak Suriye’deki drama kayıtsız kalmayız” dedi

Şahin, bir insanlık dramının yaşandığı Suriye için başlatılan kampanyaya oda olarak da şahıs olarak da destek vereceğini belirtirken, “Suriye’deki drama, oradaki kardeşlerimizin çığlığına sessiz kalamazdık. Kıymetli ALDAP yöneticilerine teşekkür ediyorum. Türk halkının ne kadar kadirşinas bir millet olduğunu tüm dünyaya bir kez daha gösterelim. Ben hem şahsen hem de oda olarak üzerime düşmeye hazırım. ALTSO olarak biz büyük bir aileyiz. Alanya iş dünyasını da kampanyaya desteğe davet ediyorum” dedi.

“KURU GIDA VE KULLANILMAMIŞ GİYECEK”

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür eden ALDAP Başkanı Sait Durusoy da, “500 bin insanın hayatını kaybettiği, milyonlarca insanın da olağanüstü şartlarda yaşamını sürdürdüğü Suriye’deki kardeşlerimize destek vermek istedik. Kuru gıda ve kullanılmamış kıyafetleri yardım olarak göndereceğiz. 3 Ocak gününe kadar Hacımemişler Camii önündeki çadırımızda yardımları kabul ediyoruz” şeklinde konuştu.

Alanya Çevre Koruma ve Dayanışma Derneği (ALKOD) Başkanı Ömer Göker de kampanyanın önemine dikkat çektiği konuşmasında, “ALTSO Başkanımıza verdiği destek nedeniyle teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Biz Suriye’deki kardeşlerimiz için üzerimize düşeni yapalım. Halkımızın verdiği ve vereceği desteğe de teşekkür ederiz” dedi.

ALDAP Yöneticileri toplantının son bölümünde 31 Aralık da saat 20:00 da Alanya Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirecekleri “Mekke’nin Fethi” programına da Alanya halkını davet ettiler.

 Necati ŞATANA

Sivil Toplum
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak