Saat Yükleniyor...
YÜCEL HOLLANDA TV’YE RÖPORTAJ
Tarih : 2014.08.24  21:33:28
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya’nin yurtiçinde ve yurtdışında tanıtım çalışmalarına devam eden, Hollanda TV ye röportaj Verdi.

Hollanda’ya ait prodüksiyon şirketi olan Mas Media’nın Alanya’da çektiği ‘t is hier fantasties! (Burası bir harika”)  programıma konuk olan Belediye Başkanı Yücel, programda Alanya’nın yabancı konuklar tarafından tercih edilen bir yer olması, Hollandalı turist sayısı, yabancı yerleşikler ile Alanyalılar’ın birlikte uyum içinde yaşamaları ile ilgili ve Alanya’nın tarihi, kültürel, sanatsal etkinlikleri ile ilgili bilgiler verdi.

Sorulan sorulara içtenlikle cevap veren Başkan Yücel , “Biz Türk örf ve adetlerine uygun olarak, misafirperver bir milletiz. Atalarımızdan gördüğümüz sağduyu ve  toleransı şehrimizde tüm yerli ve yabancı konuklarımıza yansıtmaya çalışıyoruz. Amacımız Alanya’da gülümseyen insan sayısını arttırmak” dedi. Buna ek olarak, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat bölgemizin yurtiçi ve yurtdışı tanıtım faaliyetlerine devam edeceğini sözlerine ekledi

Sunuculuğunu Hollandalı ünlü şovmen Beau van Erven Dorens’ın  yaptığı programda tatilleri boyunca Hollandalı turistlerin farklı hikayeleri, farklı Hollandalı ailelerin gençten yaşlıya, uygun bütçeden yüksek bütçeliye kadar farklı tatillerinin çekilmesi ve bu sayede Alanya’nın tarihi ve doğal güzelliklerini de yansıtılması planlamaktadırlar.

Çekim ekibi Alanya’da çekimlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Alanya Magazin
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak