Saat Yükleniyor...
Hırsızlık Süphelileri Yakalandı
Tarih : 2017.01.19  11:43:15
Antalya’da 5 Ayrı Mahallede Meydana Gelen Hırsızlık Olaylarının Şüphelileri Yakalandı

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE

İlimiz Güzeloba, Öğretmenevleri, Dutlubahçe, Memurevleri ve Kızılsaray Mahallelerinde 02-04 Ocak tarihleri arasında meydana gelen evden hırsızlık, evden hırsızlığa teşabbüs, işyerinden hırsızlık ve oto hırsızlığı olayları ile ilgili Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda;

 

Hırsızlık olaylarını (A.A.), (V.G.), (A.B.) ve (R.T.) isimli şahısların gerçekleştirdiği tespit edilmiş, (A.A.), (V.G.), (A.B.) isimli şahıslar yakalanmış, (R.T.) isimli şüphelinin yakalama çalışmaları devam etmektedir.

 

Meydana gelen hırsızlık olaylarında;

-          (1) adet oto,

-          (4) adet cep telefonu,

-          (1) adet notebook bilgisayar,

-          Çeşitli ziynet eşyaları çalındığı tespit edilmiş, çalınan eşyaların bir kısmı şüphelilerden temin edilerek sahiplerine teslim edilmiştir.

 

Yakalanan 3 şüpheli hırsızlık olayları ile ilgili haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanmışlardır.

 

İlimizde mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini için  çalışmalarımız özveri ve kararlılıkla devam edecektir.

Akdeniz Haber
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak