Saat Yükleniyor...
Oda Başkanlarından Kaymakam Harputlu'ya Ziyaret
Tarih : 2017.01.19  15:46:03
Alanya'da faaliyet gösteren Oda ve Kooperatif Başkanları, Alanya'ya yeni atanan Kaymakam Mustafa Harputlu'ya "hoş geldin" ziyaretinde bulundu.

Alanya Kaymakamlığına atanan Mustafa Harputlu'ya "hoş geldin" ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Veliddin Yenialp, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir, Metal Ağaç İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, Münibüsciler Odası Başkanı Doğan Bacak, Pansiyoncular ve Lokantacılar Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Durmuş Ali Akkaya ve diğer oda başkanları, Kaymakam Harputlu'yu makamında ziyaret ederek, görevinde ve çalışmalarında başarılar diledi.
Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, oda başkanları tarafından Kaymakam Harputlu'ya yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi. Kaymakam Harputlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek oda başkanlarına teşekkür etti. 

Alanya Haber
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak