Saat Yükleniyor...
Kaymakam Harputlu Halcilerin Yemeğine Katıldı
Tarih : 2017.01.21  15:42:10
Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Hal Derneği'nin düzenlemiş olduğu kaynaştırma yemeğine katıldı.

Alanya Hal Derneği, üyelerini kaynaştırmak amacıyla Alanya Öğretmenevi’nde yemekli bir organizasyon gerçekleştirdi. Öğretmenevi'nde düzenlenen yemeğe, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatör Yardımcısı Nurettin Uludağ, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve diğer meslek odası başkanları, siyasi parti ilçe başkanları, bazı muhtarlar ve dernek üyeleri katıldı.

Yemeğin açılış konuşmasını yapan Hal Derneği Başkanı Adem Kaya, derneğin kurulduğundan bu yana ilk kez böyle bir organizasyon yaptığını belirterek, Alanya tarımı hakkında kısa bilgiler verdi.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ise, 10 Aralık’ta temeli atılan Alanya Toptancı Hali Projesi'ni oda olarak hiçbir ücret talep etmeden çizdiklerini belirtti.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Kaymakam Mustafa Harputlu da yaptıkları kısa konuşmada, dernek başkanı ve yönetimine teşekkür ettiler.

Alanya Haber
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak