Saat Yükleniyor...
Cumhurbaşkanı’na Hakaret
Tarih : 2017.01.27  19:19:16
Cumhurbaşkanı’na Hakaret Cumhurbaşkanı’na Hakaret " ve “Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devletin Kurum ve Organlarını Aşağılama” Suçlarından (8) Şahıs Yakalandı

Antalya Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgiye göre

Güvenlik Şube Müdürlüğümüzce yürütülmekte olan soruşturma kapsamında, “Cumhurbaşkanı’na Hakaret” ve “Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devletin Kurum ve Organlarını Aşağılama” suçlarına yönelik  Antalya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda yapılan eş zamanlı operasyon neticesinde; (Ş.H.), (D.Ö.), (İ.Y.), (S.E.), (Y.Ç.), (C.Y.A.), (M.O.O.) ve (H.A.M.) isimli şahıslar yakalanmışlardır.
 
“Cumhurbaşkanı’na Hakaret” ve “Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devletin Kurum ve Organlarını Aşağılama” suçlarından haklarında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlara sevk edilen şahıslardan (H.A.M.) isimli şahıs serbest bırakılmış,  (C.Y.A.) ve (M.O.O.) isimli şahıslar adli kontrol kararı ile serbest bırakılmış, (Ş.H.), (D.Ö.), (İ.Y.), (S.E.), (Y.Ç.) isimli şahıslar ise tutuklanmışlardır.

Akdeniz Haber
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak