Saat Yükleniyor...
İKİNCİ 'ÇARIKLI' OLACAĞIM
Tarih : 2015.05.27  23:47:05
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Cafer Uyar, dün akşam Elikesik'te halk toplantısı düzenledi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Cafer Uyar, dün akşam Elikesik'te halk toplantısı düzenledi. Uyar'a İlçe Başkanı Hilmi Er, ilçe yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar, Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Osman Gülmez ve partililer eşlik etti. Elikesik Muhtarı Yusuf Boz ve mahalle halkının büyük bir ilgi ile karşıladığı Uyar, herkesle tek tek el sıkıştı. Uyar'dan önce halka seslenen Er, "AKP'nin yanlışlarından kurtulmak için son 10 gün kaldı. Bu 10 günü el birliği içerisinde çalışarak AKP'den ülkemizi kurtarmalıyız" dedi. 
ERDOĞAN PANİĞE KATILDI
MHP Antalya Milletvekili Adayı Cafer Uyar, seçim sürecinin eşit ve adil şartlarda ilerlemediğini kaydetti. Uyar, "
Satın alınmış 30 televizyon, satın alınmış  bir o kadar gazete, onların hazırlığı tezgah neticesinde iyiler ve kötü gösterilenler. Neticede bunun sandığa yansıması. Cumhurbaşkanı, AKP'ye oy veren bugün yüzde 30'a düşen grubun cumhurbaşkanı değildir. Cumhurbaşkanı 75 milyonun cumhurbaşkanı, devlet 75 milyonun devletidir. Devletin ne kadar imkanı varsa bir partinin arkasında. Cumhurbaşkanı meydanlara inmiş bir partinin adına siyaset yapıyor. Burada adalet vicdan, ahlak hatta hatta iman yok. Cumhurbaşkanı Erdoğan paniğe kapılmış, erimeye yüz tutmuştur. Aynen şimdiye kadar ki sistem partileri gibi, çıkar amaçlı bir araya gelip sonra dağılanlar gibi artık sona gelmişlerdir" dedi. 
ALANYA MUTLAKA İL OLACAK
Vekil olsa da olmasa da mücadelesine devam edeceğini belirten Uyar, "Ben Torosların sesi olmak istiyorum. Alanya'nın ve Antalya'nın gözdesi olmak istiyorum. Beni bilen bilir" diyen Uyar, 12. dönemden itibaren 5 dönem Antalya milletvekilliği yapan Gazipaşa doğumlu efsane siyasetçi Çarıklı lakaplı İhsan Ataöv'ü hatırlatarak  şöyle devam etti: "Eskiden bir Çarıklı vardı. Allah rahmet eylesin. Ben ikinci Çarıklı olmak istiyorum. Antalya'nın tamamını kucaklayacağım ama Alanya'nın il olması için de elimden geleni yapacağım. Antalya mutlaka coğrafi olarak idari bölümlere bölünecek. Bunun birisi Alanya olacak. Cafer Hoca bunu koparıp gelecek"
Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak