Saat Yükleniyor...
KILIÇDAROĞLU KUMLUCA'DA KONUŞTU
Tarih : 2015.10.05  19:16:52
Genel Başkan Kılıçdaroğlu: Önce Gençlerin Sorunlarını Çözeceğim

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’nın Kumluca İlçesinde vatandaşlara hitap etti CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Antalya’daki seçim turunun son durağı Kumluca oldu.


CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Antalya milletvekilleri ve parti yöneticilerinin eşlik ettiği CHP lideri Kılıçdaroğlu, gençlere "Eğer bir evde bir kişi işsizse o evde huzur yoktur. Bunlar 13 yılda kendilerini, çocuklarını düşündüler. Benim size sözüm var, gençler bütün sorunlarınıza kilitleneceğim ve önce sizin sorunlarınızı çözeceğim" sözleriyle seslendi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, "Rüşvet olayları çıktı ’Vay efendim paralelciler bizi kandırdı.’ Çocuk musunuz siz, koskoca ülkeyi yönetiyorsunuz. Bir sürü insanı kumpaslarla hapse atınız, ’Vay efendim bizi kandırdılar.’ Siz çocuk musunuz? Çözüm süreci dediler, ’Siz Türkiye’yi batağa sürüklüyorsunuz’ dedim. Kendisine bizzat gittim, ellerimle çözüm haritasını verdim, ’Bu sorun çözülürse bu haritayla çözülür’ dedim. Sonunda ne dediler ’PKK bizi kandırdı’ dediler. Sonunda çözüm nedir, bunları iktidardan indirmek lazım" dedi.

Miting sonunda Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Deniz Baykal ve diğer adaylarla birlikte halka çiçek attı.
Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak