Saat Yükleniyor...
CHP’NİN YENİ YÖNETİMİNDEN KAYMAKAM TANRISEVEN’E ZİYARET
Tarih : 2015.12.11  17:47:28
CHP Alanya İlçe Başkanlığı görevini devralan Ali Takavüt ve CHP ilçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle CHP Alanya İlçe Başkanlığı görevini devralan Ali Takavüt ve CHP ilçe Yönetim Kurulu üyeleri, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’i makamında ziyaret etti.
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, CHP Alanya İlçe Yönetiminin demokratik bir kongre gerçekleştirmiş olmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.
KAYMAKAM TANRISEVEN ”AMACINIZ ALANYA’MIZA HİZMET ETMEK OLSUN”
Ziyarette bir konuşma yapan Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, ”Bu bir bayrak yarışıdır. Biri bırakır diğeri alır. Sizde diğer başkan’dan bu bayrağı devraldınız. Göreviniz boyunca inşallah Alanya’mız için güzel şeyler yapacağınıza inanıyorum. Siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru. Burada partilerimizle diyalog içerisinde Alanya’mız hizmet noktasında çalışılmasını bekliyor ve temenni ediyorum. Sizlerde yeni bir aşkla, heyecanla geldiniz inşallah ekibinizle beraber Alanya’mıza güzel şeyler katarsınız. Amacınız Alanya’mıza hizmet etmek olsun” dedi.
CHP İlçe Başkanı Ali Takavüt ise, ”Demokrasinin vazgeçilmez unsuru siyasi partilerdir. Siyasi partiler halka hizmet etmek için kurulmuştur. Sizlerle işbirliği içerisinde güzel bir şekilde çalışacağız. Bunun teminatını veriyorum. Her şey Alanya için. Alanya’nın menfaatleri için herkes bir araya gelebilmeli. Sizin öncülüğünüzde Alanya’nın menfaati için herkes bir araya gelmelidir” dedi.

Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak