Saat Yükleniyor...
CHP’NİN YENİ YÖNETİMİNDEN ALTSO ZİYARET
Tarih : 2015.12.19  13:14:38
Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimle CHP Alanya İlçe Başkanlığı görevini devralan Ali Takavüt ve CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’i makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyaretlerinden dolayı CHP İlçe Başkanı Ali Takavüt ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Öncelikle demokratik bir seçim sonucu göreve gelen Başkanımız Ali beyi ve yönetim kurulu arkadaşlarını kutluyorum. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Alanya’mıza hizmet noktasında her zaman kendileriyle işbirliği içerisinde olacağız. Pozitif düşüncelerinden dolayı ve Alanya’mıza hizmet noktasında gösterdikleri heyecandan dolayı da kendilerini tebrik ederim. Biz parti gözetmeksizin Alanya’mız için çalışan her kişi ve kurum ile işbirliği yaparız” dedi. 

Başkan Şahin’den sonra söz alan CHP İlçe Başkanı Ali Takavüt ise, görev süreleri boyunca sivil toplum örgütleriyle her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını ifade etti. Başkan Takavüt, “Alanya için siyaseti bir tarafa bırakıp her zaman bir masanın etrafında toplanabilmeliyiz. Ben ve yönetimim her zaman başta ALTSO olmak üzere sivil toplum örgütleriyle temas halinde olacağız. Yapılacak hizmet noktasında sık sık ziyaretler gerçekleştireceğiz” dedi.

Alanya Siyaset
YAZARLAR
Mustafa Çakar
Yazıyorum yazıyorum yazdım
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANKET
Yeni Tasarımımızı Nasıl Buldunuz ?
İyi
İdare Eder
Kötü
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © 2004.Alanya Haber   | "İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır."
Sitemiz sadece internet üzerinden yayın yapar, Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Kum Sanatı
Alanya Rehber
Alanya Emlak