Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Oba’nın kanayan yarasına çözüm

Antalya Büyükşehir Belediyesi Asat Genel Müdürlüğü Oba ve Çıplaklı’yı da kapsayan kanalizasyon hattı çalışmalarını sürdürüyor.
Oba’nın kanayan yarasına çözüm

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, çalışmaların devam ettiği Oba Mahallesi’nde incelemelerde bulundu ve müteahhit firma yetkililerinden çalışmaların son durumu hakkında bilgi aldı.
Oba Mahallesi’nde 7 milyon lira bedelle yaklaşık 25 km kanalizasyon hattı yapılıyor. Bölgenin ihtiyacını uzun süre karşılayacak büyük bir terfi hattı ve bozulan yollara dökülen sıcak asfaltla birlikte bölgeye yapılacak yatırımın bedeli yaklaşık 30 milyon lirayı bulacak. Oba’nın farklı noktalarında bir ekip kanalizasyon hattı döşeme çalışmalarını sürdürürken, hattın tamamlandığı bölgede de bozulan yollar düzeltilerek sıcak asfaltla kaplanıyor. 
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “ Oba’nın yıllardır çözülemeyen adeta kanayan bir yarası haline gelen kanalizasyon sorununu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in girişimleri ve kararlılığıyla çözüyoruz. Başkanımız Alanya’ya büyük önem veriyor. Bunu yapılan yatırımlarla daha da iyi görüyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu kendisi de bölgede incelemede bulundu. Kanalizasyon çalışmalarını en kısa südre tamamlamayı amaçlıyoruz. Bu çalışmalar tamamlanınca 2018’den itibaren Oba kanalizasyon sorunu kalmamış olacak. Bizlere her türlü desteği veren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e teşekkür ediyorum “ dedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!