Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Alanyaspor açılışta buluştu

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, teknik direktör Safet Susic ve takımın deneyimli oyuncusu Haydar Yılmaz, Berkan Emir ve Emre Akbaba, Yes Optik adlı işyerinin açılışında biraraya geldi.
Alanyaspor açılışta buluştu

Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Asbaşkan Bilal Gömeç, Başkan Yardımcısı Mehmet Uslu ve Enver Vural, Teknik Direktör Safet Susic, yardımcı antrenör Elvir Balic, Emrah Eren ve Feyzi Layic, futbolcular Haydar Yılmaz, Emre Akbaba ve Berkan Emir, işadamı Mehmet Gedik ve Levent Algan'ın sahibi olduğu Yes Optik adlı işyerinin açılışına katıldı. Turuncu yeşilliler, açılışa katılanlarla fotoğraf çektirerek bir süre sohbet etti. Dua okunmasının ardından açılış kurdelasını başkan Çavuşoğlu kesti. İşyeri ortağı Mehmet Gedik ve Levent Algan'ı tebrik eden başkan Çavuşoğlu, teknik ekip ve futbolcular gözlükleri inceledi. Turuncu yeşilliler daha sonra işyeri ortağı Gedik ve Algan ile birlikte fotoğraf çektirdi. 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!