Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Alanyaspor Plaj Futbol Takımı’na dev sponsor

Alanyaspor Plaj futbol Takımı ana İsim sponsorluğunu Rixos Otelleri bünyesinde Belek’te hizmet vermeye başlayan Land Of Legends Theme Park Otel işletmesi aldı.
Alanyaspor Plaj Futbol Takımı’na dev sponsor

Alanyaspor Plaj futbol Takımı ana İsim sponsorluğunuRixos Otelleri bünyesinde Belek’te hizmet vermeye başlayan Land Of Legends Theme Park Otel işletmesi aldı. Alanyaspor Plaj Futbol Takımı, 2018 yılı mayıs ayına kadar düzenlenecek ulusal ve uluslararası plaj futbolu organizasyonlarında Land Of LegendsTheme Park Alanyaspor ismiyle mücadele edecek.

Land Of Legends Theme Park Genel Müdürü GöranPlath, Alanyaspor’a ve plaj futbol takımına verdikleri destekten dolayı son derece memnun olduklarını söyledi. Alanyaspor’a ve plaj futboluna ilerleyen dönemlerde de destek olmaya devam edeceklerini belirten Plath, “Süper Lig’de kalmayı garantileyen takımımızı da tebrik eder, Alanyaspor ile birlikteliğimizden çok mutlu olduğumuzu belirmek isterim” dedi. 

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ise, “Rixos Otelleri nezdinde Land of Legends Theme Park Otel yetkililerine ve sayınGöranPlath’a teşekkür ederim. Bu önemli desteğin karşılığını sportif başarılarla almak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız”diye konuştu.

Alanyaspor Plaj Futbol Takımından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ferit Yücel Ergün de şöyle dedi: “Verilen destekten son derece mutlu ve gururluyuz. Portekiz’de düzenlenecek 2017 Avrupa  Şampiyonlar Ligi’nde  ve TFF Plaj Futbol Ligi 2017 sezonunda alacağımız Türkiye şampiyonluğu ile bu önemli desteği umarım karşılıksız bırakmaz taçlandırırız.”

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!