Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Eskrimciler Eskişehir yolcusu

Aytemiz Alanyaspor Eskrim Takımı Eskişehir'de düzenlenecek Türkiye Şampiyonası'na katılacak.
Eskrimciler Eskişehir yolcusu

Aytemiz Alanyaspor Kulübü bünyesinde kurulan eskrim takımı Süper Minikler ve Minikler Türkiye Eskrim Şampiyonası'na katılacak. 12-18 Haziran tarihlerinde Eskişehir'de düzenlenecek şampiyonada Aytemiz Alanyaspor'dan 8 sporcu mücadele edecek. Antrenör Tayfun Atalay gözetiminde şampiyonaya hazırlanan minik eskrimciler, epe branşında yarışacak. 
KAYITLAR BAŞLADI
Antrenör Tayfun Atalay, kulüp çalışmalarının yanında yaz-kış eskrim okulu antrenmanlarına da başlayacaklarını söyledi. Kurslar için kayıtların başladığını belirten Atalay, "Çalışmalarımızı kulübümüzün Oba Mahallesi'ndeki Telekom Müdürlüğü yanındaki salonunda yapacağız. 8 yaş ve üzerindeki öğrenciler eskrim okulu için kayıt yaptırabilirler" dedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!