Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Potanın Akreplerinden “1. Lig” Sözü

Potanın Akreplerinden “1. Lig” Sözü

Maçın son periyotuna yetişen Menderes Türel, karşılaşma sonrası potanın akreplerini Antalyaspor A.Ş. Başkanı Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Basketbol Kurulu Başkanı Güray Kanan ve yöneticilerle birlikte alkışladı.

Daha sonra soyunma odasına giderek Genel Menajer Doğan Hakyemez, Antrenör Alaaeddin Yakan, teknik ve idari ekip ile oyuncuları teker teker tebrik eden Menderes Türel, Balıkesir Karesispor ile deplasmanda oynanacak son maçı kazanarak 1. Lig’e çıkmaları sözü istedi.

Menderes Türel, “Size güveniyoruz. Balıkesir Karesi maçını kazanarak 1. Lig’e yükseldiğinizde gönülleri fethedecekseniz” dedi. Yöneticiler, idareciler, teknik heyet ve oyuncular, el ele vererek Balıkesir Karesi maçı için galibiyet sözü verdi. 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!