Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

ALTAV’ın talihlileri Alanya’da

Sırp Popstar Ana Kokic’in Belgrad Turizm Fuarı’nda yaptığı çekilişte tatil kazanan talihliler Alanya’ya geldi.
ALTAV’ın talihlileri Alanya’da

ŞUBAT ayında Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen 39. Uluslararası Belgrad Turizm Fuarı'nda Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türk Hava Yolları (THY) ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) İşbirliği ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) katkılarıyla yapılan Alanya tatili çekilişinin iki talihlisi Alanya’ya geldi. Sırp Popstar Ana Kokic’in Türkiye standındaki şovuyla yapılan çekilişte talihliler belli olmuştu.

“MİSAFİRPERVERLİKTE TÜRKİYE ÖRNEK ÜLKE”

Sırp talihli SlobodanÇvoroviçALTAV yetkililerine yaptığı açıklamada “Ben beşinci kez, arkadaşım ise ilk kez Alanya’ya geldi. Sırbistan’da seyahat acentem var.Arkadaşım ise memur. Ülkemde yüksekokullarda dersler veriyorum. Ev sahipliği ve misafirperverlik konusunda her zaman Türkiye’yi örnek gösteriyorum. Türkiye örneğiyle bu konuların önemini öğrencilerime anlatıyorum.

“İSPANYA VE İTALYA’NIN 5 YILDIZLISI TÜRKİYE’DE 3 YILDIZ EDER”

İspanya ve İtalya’daki 5 yıldızlı oteller Türkiye’deki 3 yıldızlı otellerle aynı kalitede. Burada olağanüstü hizmet kalitesi var. Belgrad’daki Otel İşletmeciliği Bölümü öğrencilerini staj için Türkiye’ye getirmeyi planlıyorum. Kültürlerimizin birbirine daha fazla yakınlaşması için çalışmalar yapmayı hedefliyorum” dedi.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!