Alanya Haber Yatırımcı Arıyor. Alanya Haber Sitesi http://www.alanyahaber.com haber sitemizi satın almak istiyorsanız mustafa@alanyanet.com veya 0 5345427277 telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz Unutmayın ! İnternet En hızlı geri dönüşüm sağlayan yatırımdır ! Projeniz sağlam bir isimle değerine değer katacaktır

Yulin Köpek Yeme Festivali'ni Durdurun

Çinde gerçekleşen festivalde, sayısız masum köpek öldürülüp yeniliyor

Çin'in Yulin şehrinde, her yıl Haziran ayında gerçekleşen Köpek Yeme Festivali'nin yasaklanması için yardımına ihtiyacımız var. Her yıl gerçekleşen festivalde, sayısız masum köpek öldürülüp yeniliyor. Dünyanın en vahşi festivali, Çin'de yıllardır süren bir gelenek. 2011 yılında tepkiler üzerine festival iptal edilmişti. Şimdi bu festivalin tamamen yasaklanmasını sağlamalıyız.

Eğer festival yasaklanmazsa, her yıl insanoğlunun en iyi dostları köpeklerin binlercesi, acı çekecek, kesilecek, ölene kadar dövülecek, canlı canlı derileri yüzülecek.

Zamanımız kısıtlı. Bu katliam bir daha gerçekleşmeden, seslerimizi birleştirip binlerce masum canı kurtarabiliriz. Şimdi hep beraber, kendini koruyamayan bu masum canların sesi olalım. Onları kurtarmak demek insanlığımızı da kurtarmak anlamına gelecek.

https://www.change.org/p/yulin-k%C3%B6pek-yeme-festivali-ni-durdurun 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!